Projektowanie wnętrz hoteli

Aranżacja pokoju w hotelu to podstawa!

Projektowanie wnętrz hoteli polega na stworzeniu eleganckiego, praktycznego i przestronnego wnętrza, zarówno na poziomie recepcji, hotelowej restauracji, jak i pokoi prywatnych. Pamiętajmy, że potencjalni Goście opinię o naszym obiekcie, wyrobią sobie już w ciągu kilku pierwszych minut wizyty i to na jej podstawie zdecydują o ewentualnym powrocie lub określeniu hotelu jako zły, nieestetyczny i zaniedbany. Jak tego uniknąć?


Aranżacje hoteli na zamówienie - oferta

Oferujemy kompleksowe aranżacje hoteli, w tym:

  • projekty pokoi w hotelu,
  • projekty części wspólnych,
  • aranżacje restauracji i łazienek,
  • spójną koncepcję,
  • dokładne wymiarowanie,
  • rzetelną wycenę usług,
  • nadzór nad budową i remontem.

Aranżacja pokoju w hotelu znacznie odbiega od standardowego projektu mieszkania. Różnica polega na znacznie mniejszej przestrzeni i znacznie większych oczekiwaniach Gości. Dobrze zaaranżowany pokój hotelowy powinien posiadać nie tylko łóżko i szafę, ale i toaletkę, duże lustro, miękkie dywany, klimatyczne oświetlenie i ekskluzywne dekoracje wnętrz.

Dodatkowo bardzo ważna jest jakość zastosowanych materiałów. Muszą one nie tylko być estetyczne, ale i wykazywać ogromną odporność na starzenie i zniszczenia. Warto dodać, że meble hotelowe są eksploatowane i czyszczone każdego dnia, w związku z czym ryzyko ich uszkodzenia jest znacznie większe niż w przypadku mebli domowych! Jednocześnie architekt wnętrz musi zadbać o to, aby pokój hotelowy swoim wyglądem nie odbiegał od pozostałych części hotelu. Ważne są elementy wspólne – przestronność, relaks i poczucie luksusu.

Dlaczego my?

Zajmujemy się zarówno odnawianiem obiektów z lat 90. i starszych, a także projektowaniem wnętrz hoteli nowych. Usługi realizujemy na terenie Szczecina, ale usługi kierujemy także do właścicieli obiektów w miejscowościach: Świnoujście, Kołobrzeg, Sarbinowo, Koszalin i w wielu innych nadmorskich kurortów. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz apartamentów mieszkalnych. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!


O NAS

Studio ATRE to renomowane biuro projektowe z międzynarodowym doświadczeniem. Nasze kompetencje i szeroki wachlarz usług projektowych sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.

SOCIAL MEDIA

Copyright © Studio Atre 2024