Projektowanie wnętrz domów

Projektowanie wnętrz domów w Szczecinie

Projektowanie wnętrz domu to bardzo angażujący i stresujący proces. Wszyscy chcemy w mieszkać w eleganckich i funkcjonalnych domach. Ale czy takie połączenie jest możliwe? Co sprawi, że dom będzie nie tylko nowoczesny, ale i przytulny?

Projektowanie wnętrza domu zaczynamy od rozmowy z właścicielem. Rozmawiamy o jego rodzinie, potrzebach, a także oczekiwaniach dotyczących projektu. Znając liczbę domowników, ich styl życia oraz upodobania, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Znaczenie ma nie tylko wysokość elementów takich jak gniazdka i blaty, ale także liczba umywalek i umiejscowienie garderoby. Wszystko to sprawi, że dom będzie nie tylko piękny, ale i ponadczasowy oraz funkcjonalny.

Koncepcje aranżacji wnętrz

Projekty wnętrz domów cechuje zróżnicowana stylistyka i mnogość zastosowanych rozwiązań. Obecnie projektanci coraz częściej sięgają po formy prosto z krajów skandynawskich. Styl skandynawski uważany jest bowiem za ponadczasowy, elegancki, a zarazem niezwykle użytkowy. Jego cechy charakterystyczne to naturalne materiały, drewniane podłogi, jasne ściany, a także białe i pastelowe obicia mebli. Kolejnym stylem najczęściej stosowanym w aranżacji wnętrz domów jest styl nowoczesny. Główne komponenty stylu nowoczesnego to przestronne pomieszczenia urządzone w duchu minimalizmu oraz wyraźnie naznaczony design.

Indywidualne projekty wnętrz

Nasze doświadczenia wskazują, że każdy Klient jest inny. Jedni oczekują luksusowych dzieł sztuki, inni marzą o nowoczesnych grafikach, a jeszcze innych interesuje skandynawski folk. Dlatego też koncepcje aranżacji wnętrz dostosowujemy do potrzeb Klienta. Stawiamy na spójną i ponadczasową aranżację pomieszczeń, która olśni nie tylko domowników, ale i odwiedzających posesję Gości.

Siedzibę studia aranżacji wnętrz usytuowano w Szczecinie, jeśli poszukują Państwo takich rozwiązań, zachęcamy do wizyty w naszym biurze.

Serdecznie zapraszamy!


O NAS

Studio ATRE to renomowane biuro projektowe z międzynarodowym doświadczeniem. Nasze kompetencje i szeroki wachlarz usług projektowych sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.

SOCIAL MEDIA

Copyright © Studio Atre 2024