Projektowanie wnętrz apartamentów w Szczecinie

Apartamenty projektujemy na potrzeby przedsiębiorców i osób prywatnych. Tworzone przez nas aranżacje apartamentów są nie tylko ładne, ale i praktyczne. Lokale wykańczamy pod klucz, a dobrze zorganizowana ekipa fachowców dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół.


Naszym Klientom oferujemy:

  • aranżacje apartamentów mieszkalnych,
  • aranżacje apartamentów pod wynajem długoterminowy,
  • aranżacje apartamentów pod wynajem krótkoterminowy,
  • aranżacje apartamentów w hotelach.

W ramach oferowanych usług gwarantujemy:

  • unikatowy projekt,
  • uczciwą wycenę,
  • solidnych wykonawców,
  • nadzór nad zleceniem,
  • kompleksowe wykończenie.

Aranżacje apartamentów mieszkalnych

Aranżacje apartamentów mieszkalnych wykonujemy w oparciu o indywidualne zalecenia Klienta. Personalizujemy wysokość i kształt umywalek, a wyposażenie wnętrz rozmieszczamy tak, aby wykorzystanie go było jak najbardziej optymalne. Dużą wagę przywiązujemy do kolorów, temperamentu oraz stylu pomieszczeń. Realizowane przez nas aranżacje apartamentów wpisują się w nurt stylu nowoczesnego, skandynawskiego, a także współczesnego wzornictwa. Aranżacje apartamentów pod wynajem długoterminowy

Aranżacje apartamentów pod wynajem długoterminowy

Aranżacja apartamentu pod wynajem realizujemy w oparciu o jego atrakcyjność i wygodę potencjalnych najemców, a także relatywne ograniczenie kosztów związanych z projektowaniem i wykończeniem wnętrza. To, co na co najemcy najczęściej zwracają uwagę to ilość szaf, łóżek, wielkość i ergonomia kuchni, a także ogólne wrażenia estetyczne. Bogate doświadczenie w aranżacji apartamentów pozwala nam na znalezienie korzystnego dla wszystkich kompromisu. Ponadto naszym Klientom zapewniamy projektowanie konkretnych pomieszczeń takich jak jadalnia, salon, kuchnia i sypialnia.

Aranżacje apartamentów pod wynajem krótkoterminowy

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu apartamentów nad wynajem, naszym Klientom oferując oszczędne, ładne i wygodne projekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości. Wiele osób zastanawia się czy koszty aranżacji apartamentu są duże, czy nie jest to zbyt uciążliwa i ryzykowna droga, a prawda wygląda tak, że biznesmeni coraz chętniej inwestują w nieruchomości. To pewny i bezpieczny sektor, na którym wzbogacił się niejeden przedsiębiorca. Średnie zyski z krótkoterminowego wynajmu apartamentów wynoszą ok. 20 tysięcy złotych miesięcznie. Potencjalne zyski można zwiększyć poprzez inwestycję w aranżację lokalu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli interesują Państwa profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz apartamentów, zachęcamy do kontaktu. Współpracę rozpoczniemy od analizy oczekiwań Klienta, zaproponowania budżetu realizacji i jej ostatecznego kształtu, czyli kompleksowej aranżacji wnętrz apartamentu. Usługi realizujemy głównie na terenie miejscowości nadmorskich takich jak Kołobrzeg, Koszalin, Świnoujście i okolicach Szczecina.

Serdecznie zapraszamy!


O NAS

Studio ATRE to renomowane biuro projektowe z międzynarodowym doświadczeniem. Nasze kompetencje i szeroki wachlarz usług projektowych sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.

SOCIAL MEDIA

Copyright © Studio Atre 2024