Projektowanie pomieszczeń

Projektowanie pomieszczeń w Szczecinie

Projektowanie pomieszczeń to podstawowy obszar działania naszej firmy. Klientom oferujemy kompleksowe aranżacje salonów, sypialni, kuchni, garderoby oraz jadalni. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane pomieszczenia były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Szczegóły dostępne poniżej.

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od wnikliwej rozmowy. Prosimy Klienta o przedstawienie swoich oczekiwań, możliwości finansowych, a także ulubionych projektów aranżacji wnętrz. Wspólnie podejmujemy decyzję dotyczącą kosztów i zakresu wykonywanych prac. Mieszkanie możemy wykończyć pod klucz albo skupić się na konkretnych pomieszczeniach.

Naszym Klientom oferujemy:


Projektowanie jadalni

Projektowanie jadalni to ogromne wyzwanie dla każdego architekta wnętrz. Wymarzona jadalnia powinna być świetlista, przytulna i łatwa w pielęgnacji. Wielu osobom wydaje się, że tych elementów nie sposób ze sobą połączyć, ale ostatecznie nie jest to prawda.

Nowoczesne aranżacje jadalni są nie tylko eleganckie, ale i funkcjonalne. Wygodne krzesła pozwalają na cieszenie się spotkaniami w rodzinnym gronie, a starannie rozplanowane oświetlenie stwarza miłą i ciepłą atmosferę. Równie ważne są elementy dekoracyjne, takie jak obrazy, lustra, świecie i świeże, pachnące kwiaty. Bardzo ważne jest również to, aby projekt jadalni nawiązywał do aranżacji kuchni

Projektowanie kuchni

Projektowanie kuchni zaczynamy od szczegółowej konsultacji z Klientem. Podczas rozmowy ustalimy liczbę niezbędnych gniazdek, wysokość blatów, system otwierania i mocowania szafek, a także kolor i rodzaj zastosowanych materiałów.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz rozwiązań opartych na drewnie naturalnym, wysokiej jakości fornirze, płycie MDF i bardzo wytrzymałym szkle, jednak zanim przystąpimy do aranżowania kuchni odpowiemy na kilka ważnych pytań, mianowicie: jakim sprzętem kuchennym dysponujemy? Gdzie będziemy go przechowywać? Ilu domowników będzie przebywać w kuchni jednocześnie? Kuchnię zaprojektujemy w oparciu o udzielone odpowiedzi oraz indywidualne preferencje estetyczne Klienta.

Projektowanie sypialni

Projektowanie sypialni realizujemy w oparciu o różnorodne style, rozmiar pomieszczenia, a także indywidualne oczekiwania Klienta. Jedni traktują sypialnię jako miejsce snu, inni wieczorami czytają książki, a jeszcze inni oglądają telewizję. W aranżacji sypialni bardzo ważna jest wysokość łoża, kąt padania światła, a także struktura i kolor ścian.

Większość z nas najchętniej zasypia w odcieniach beżu i brązu, ale wielu Klientów decyduje się na głębokie czernie, szare tynki albo przykuwające uwagę fiolety. Podobna różnorodność panuje w świecie dodatków, gdzie dominują lustra, puszyste dywany i eleganckie poduszki. Wszystko to odcina nas od życia zewnętrznego i sprzyja atmosferze relaksu.

Dlaczego warto oddać projekt w nasze ręce?

Jesteśmy renomowanym studiem architektury wnętrz w Szczecinie, ale wysoka jakość oferowanych usług sprawia, że odwiedzają nas Klienci z całego województwa. Zatrudniamy kreatywnych i terminowych architektów, którzy doskonale radzą sobie zarówno z projektami pomieszczeń w niewielkich mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych oraz apartamentach. Wycenę aranżacji wnętrz wyliczamy na transparentnych i jasnych zasadach, a co najważniejsze – nie ulega ona zmianie w trakcie realizacji projektu! Jeśli są Państwo wstępnie zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pośrednictwem formularza.

Serdecznie zapraszamy!


O NAS

Studio ATRE to renomowane biuro projektowe z międzynarodowym doświadczeniem. Nasze kompetencje i szeroki wachlarz usług projektowych sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.

SOCIAL MEDIA

Copyright © Studio Atre 2024